Paulina i Kamil

Fotografia ślubna Warszawa

Zakochaliśmy się w opowiadaniu historii poprzez naszą fotografię, z czego wynikała nasza pasja do robienia zdjęć. Uwielbiamy tworzyć obrazy, które sprawią, że będziecie się śmiać, płakać, pamiętać je na zawsze. Wasz ślub będzie jednym z najszczęśliwszych, najbardziej zabawnych, emocjonalnych dni Waszego życia. Oboje wyglądacie pięknie i jest to jeden z tych rzadkich czasów, kiedy ludzie, których kochacie  są razem.

Chcemy, aby nasze fotografie przypominały Wam  jak niewiarygodne jest to uczucie. Pracując razem, tworzymy dwa kreatywne, oddzielne spojrzenia,  inspirujemy się nawzajem, aby być lepszym, aby spróbować czegoś innego. Oznacza to również, że możemy udokumentować obie strony Waszego ślubu. Chcemy uchwycić decydujące, ulotne chwile, które inaczej by zapomniano. Pomagamy Wam się zrelaksować, pozwalamy Wam być sobą, dużo się śmiejemy, więc będziecie wyglądać naturalnie, wygodnie i spójrzmy prawdzie w oczy – dobrze! 

Jeśli się Wam spodobaliśmy albo macie jakieś pytania odnośnie naszej pracy możecie do nas pisać albo dzwonić. Chętnie też się z Wami spotkamy i omówimy szczegóły Waszego wyjątkowego dnia. 🙂 

Paulina & Kamil